Školenie na prácu so zariadeniami MikroTik pod vedením odborníka Kryštofa Klímu
Január na Katedre KEMT patril intenzívnemu vzdelávaniu! Naši zamestnanci a doktorandi absolvovali školenie na prácu so zariadeniami MikroTik pod vedením odborníka Kryštofa Klímu.

A to je len začiatok! V auguste nás čaká MikroTik Academy program pre zamestnancov a doktorandov, ktorý prebehne v spolupráci s firmou LEKOS pod vedením trénera Kryštofa Klímu (wifiprofi.cz). A čo je ešte lepšie? Naši študenti si budú môcť počas semestrov rozšíriť svoje certifikácie nielen v oblasti CISCO, ale aj MikroTik!

Lepšie technické zručnosti = lepšie kariérne príležitosti! Sme hrdí na to, že môžeme našim študentom a zamestnancom otvárať dvere do sveta špičkových sieťových riešení.

Veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľajú na rozvoji IT vzdelávania na našej katedre!



